15 Kasım 2022, Salı

Adhood yenilendi

İnternet reklamcılığı sektöründe yeni olmasına rağmen yayıncılara  büyük güven veren adhood sürekli yenilikler peşinde koşuyor.Daha önceden de ufak tefek değişiklik ve kampanyaları olmuştu fakat son yenilikte tasarım komple değişmiş.Bunu yanında yeni reklam modelleri derken baştan aşağa bir değişim yaşanmış. WordPress alt yapısını kullanırken şimdi özel bir script hazırlanmı.Sitemizin anketinde de 4. sırada olan adhood‘ başarılar diliyoruz.

Hakkında velikz

3 yorumlar

 1. Adhood reklam firması ile kesinlikle çalışmayın, zaten %38 kesinti ile Türkiyenin en kazıkçı reklam firmasıdır. ( Gerekli makamlara şikayet edebilirsiniz ) Ödeme konusuna gelince paranızı bekletir zamanında yatırmaz ödeme zamanı gelince çok uyduruk bir bahane yüzünden banlayabilir. Sonra bir ara tüm sitelere virüs bulaştırdırlar, bir ara iframe ile hit çektiler bu kadar güvenilirsiz bir firmadır.

  Örneğin
  Siteye girip aramalara erotik kelimesini aratıp sitede erotik içerik var diye banlıyor. ( banlıyacak ya bahane ) Erotik kelimesi makaleler içinde,haberler için, cinsel makalele içinde geçebilir bu ille o sitede erotik veri olacağı anlamına gelmez. Ama Adhood firmasının sahipleri turkticaret.com ordanda alışveriş yapılmaz Adhood Reklam Firması İle Çalışmayın aynı zamanda ok.net in sahipleri ok.nette erotik diye bir arama yapın isterseniz neler çıkacak Adhood Reklam Firması İle Çalışmayın

  Kısacası Adhood.com dan uzak durun.

 2. adhood.com reklamlarını kullanmayı dusunuyordum ama sag olsun derya hanım iyi bir yorumla açıklama yapmış.

 3. Türkiyenin en fazla ücret kesintisi yapan firması !! Banladıkları yayıncıların açıklamaları karşısındada cevap bile veremiyorlar.

  KulllanmaMAnızı tavsiye ederim. Mantıklı hiçbir tarafları yok , mağdur olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir