15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Adhood’a kısa süreliğine kesinti yok

Adhood’a kısa süreliğine kesinti yok

Ahood fazla bir geçmişi yok aslında.İlk çıktığında kendine has reklam çeşitleri, reklamları ilr internet reklamcılığına iyi bir giriş yapmıştı.Kısa sürede bir çok webmaster kısa sürede reklamları kendi sitesinde yayınlamaya başladı.

Fakat bir süre sonra piyasadaki o eski canlılığını kaybetmeye başlamıştı ki.Son arka arkaya çıkardığı kampanyalarla tekrar internet reklamcılığında bende varım dedi.Gerçekten internette dolanırken artık sık sık çeşitli sitelerde reklamlarını görür oldum.Son kampanyasını sizlerle paylaşıyorum.

Aşağıdaki Mail bana 4 gün kadar önce gelmişti.

adhood® Şeffaf çalışma prensibi gereği, yayınlamış olduğunuz reklam alanlarına, sizin bilginiz dışında aynı IP veya IP bloklarından gelen saldırı amaçlı tıklamaları, ödeme talebinden önce size sunulacak olan listeden seçip temizlemenizi sağlayan yeni uygulaması ile size daha kaliteli ve şeffaf bir hizmet sunma yolunda ilerlemektedir.

adhood® yayıncılarına “kesintisiz” ödeme konusunda Ekim ayına özel fırsatlar sunuyor!

Ekim ayı ödeme dönemine (15 Eylül – 15 Ekim ) ait 50 TL talep sınırını aşmış ve ödeme almaya hak kazanmış olan taleplerinizin %20 Stopaj ve %18 ‘lik KDV kesintilerini adhood ® sizin yerinize ödüyor.

Türkiye’nin en farklı reklam platformundan birbirinden farklı reklam ve gelir modelleri ile kesintiye maruz kalmadan daha fazla kazanan yayıncı ilkesi ile şeffaf ve kaliteli hizmet verme yolunda ilerlemekteyiz.

Kesintilerinizi biz ödeyelim, en çok kazanan adhood® yayıncısı siz olun….

HESAP YÖNETİMİNİZE GİRİŞ YAPARAK ALAN YÖNETİMİ SAYFASINDAN REKLAM KODLARINIZI ALABİLİRSİNİZ.
Alan Yönetimi ekranı, adhood® ‘un sizin için belirlediği reklam alanlarının listelendiği sayfadır. Bu sayfada alanlarınızın aktif/pasif durumlarını değiştirebilir, bu alanlar içerisinde dönen reklamların gelir modellerini belirleyebilirsiniz. Ayrıca o alana ait reklamları yayınlayabilmeniz için gereken HTML kodunu yine aynı sayfadan alabilirsiniz.

Alan yönetimi ile ilgili detaylar için : http://www.adhood.com/affiliates/zones.php
Sıkça Sorulan Sorular için : http://www.adhood.com/sikca-sorulan-sorular/
E-Posta yoluyla bilgi almak için : info@adhood.com

Daha bir çok farklı reklamverenin sağladığı yüksek kazançlardan faydalanmak için vakit kaybetmeden reklam alanlarınızın kodlarını alın ve sitenize yerleştirin. Farklı ölçülerdeki alanlar için ürettiğiniz reklam kodlarını aynı sayfada kullanabilirsiniz.
Üstelik 4 farklı kod seçeneğinden birini sitenize rahatlıkla uygulayabilirsiniz.
Ayrıca çok yakında yeni süprizlere hazırlıklı olun! Hepimize bol kazançlar.

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir