15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Adkur Reklam Yeni Düzenleme Bildirisidir

Adkur Reklam Yeni Düzenleme Bildirisidir

Ödemelerde yapılan değişiklik sonucu ödemeler 15 günde 10 TL limite ulaşan yayıncılarımızın ödeme isteğinde bulunması halinde yapılacaktır. Daha Fazla Bilgi

Sahte Tıklama ve Tıklamaya Teşvik

Son zamanlarda sıkça rastladığımız sahte tıklama ve sitelerde tıklamaya teşvik ve yönlendirme sonucu bazı hesapların kapatılmasına karar verilmiştir. Ayrıca ödenenler listesi Adkur Anasayfasında belirtilecek olup ödemesi yapılmayanlar ise ayrıca başka bir nedenleri ile belirtilecektir.

Reklam Yayınlama

Adkur Reklamları kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz site dışında başa bir site/sitelerde yayınlanması yasaktır. Uymanayan kullanıcıların hesabı bloke edilecektir. Örnek olarak son zamanlarda haber sitesi ile başvurusu onaylanan bir yayıncımız adult içerikli sitede reklam yayınlaması bu tür kararın alınmasına neden olmuştur.

Reklam Yerleşimi

Sayfalarınızda en fazla 3 reklam yayınlabilir;

Video Önü

Video İçi

Pop Up

Ve diğer kurallarımıza uygun olmayan tarzda reklam yayınlamak yasak olup hesabınızın kapatma nedeni olmaktadır. Siz saygı değer yayıncılarımızın bu kurallara riayet edeceğinizi ümit ediyorum ve yeni değişen kurallarımızı göz atmak için sık sorulan sorular sayfamızdan yayıncılar için kurallar sayfamıza göz atınız.

Bu vesile İle yeni yılınızı kutlar sağlık ve esenlikler dilerim.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin  Tıklayın

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir