15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Bloggerv.com bloglara özel internet reklam ağı

Bloggerv.com bloglara özel internet reklam ağı

Bbloggerv-logo-bloggerV.com nedir?
BloggerV.com bloglar ve reklamverenler için online reklam hizmeti sunan bir sistemdir. Blog sahiplerinin reklam almasını, reklamverenlerin ise kendisi için uygun bloglara reklam vermesini sağlar.
Blog Yazarları İçin
BloggerV.com, blog yazarlarına gelir sağlar ve değer katar. BloggerV.com’a üye olan bloglar, istedikleri markayı seçerek bloglarının içerisinde istedikleri alana reklam alabilirler. Bunun yanı sıra, BloggerV.com’un bloglarda yazılan yazıları kategorilere göre ayırma özelliği sayesinde yazdıkları yazıların konuyla ilgili kişilere ulaşmasını sağlayabilirler. Blog yazarları, BloggerV.com’a üye olarak kaliteli içeriklerini daha çok insana ulaştırırlar ve hakettikleri değere ulaşırlar.
Reklamverenler İçin
Reklamverenler, BloggerV.com’un sağladığı hizmetle, İçeriklerine göre kategorilere ayrılan bloglar içerisinde hedef kitlelerine uygun okuyuculara ulaşabileceği blogları seçebilirler ve bu bloglara reklam verebilirler. Markalar, günümüz dünyasının yükselen değeri blogları destekleyerek hedef kitlelerine daha etkin ve kolay yoldan ulaşabilirler.
ONLINE REKLAM ÇÖZÜMLERİ İÇİN
BloggerV.com’un online reklam çözümleri NETBOOK MEDIA tarafından sağlanmaktadır.
www.netbookmedia.com
info@netbookmedia.com
Tel: 0212 324 00 60
PROJE VE YÖNETİM
BloggerV.com’un tüm hakları Teleint.net’e aittir.

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir