Anasayfa / Genel / Daha.net satış ortaklığı ve tık başı kazanç

Daha.net satış ortaklığı ve tık başı kazanç

Yurt dışı kaynaklı host firması ile birleşmesi ve bunun yanında orta çaplı host şiirketlerini bünyesine katmasıyla gündeme düşen ve dikkat çeken daha.net.Satış ortaklığı ve tık başı kazanç yöntemi ile internet reklamcılığı piyasasına merhaba dedi.

Bildiğiniz gibi  www.daha.net son zamanlarda her yerde reklamlarını ve haberlerini görür oldunuz.Daha geçenlerde daha.net’in hızlı büyümesini ve satın almasını konu eden bir yazı geçenlerde webrazzi‘de yayınlandı. R10.net gibi bir çok webmaster sitesinde konularını ve reklamlarını görmekteyiz. Kesin bir haber olmasada şirket daha.net gibi serisini 15 bin TL ödedi gibi bir söğlenti ortalıkta yayıldı ve yayılıyorda.

Daha önceden de belittiğim gibi daha.net reklamlar ve kampanyalarla büyümenin yanında satın alma yolu ilede büyümeyi seçiyor. Piyasada kalıcı olduğunu internet aleminine yaptığı eylemlerle duyuruyor.

Daha.net daha ilk başlarda orta çaplı bir host firması olmayacağını piyasanın dominesi olamayı planladığı yeri gelidiğinde agresif, yeri geldiğinde planlı, yeri gelidğinde maddi gücün kullanarak gösteriyor.Yurt dışı host kalitesini Türkiye’ye getirmeye planlıyor.

Sağlam ve hızlı temeler üzerinde büyüyen daha.net kazanç ortaklığı sistemi ile hem kendisi kazanacak hem webmasterler.Daha.net hem satış ortaklığı hemde tık başı kazanç sistemi sunmakta.Peki bu nasıl oluyor.Şöyle ziyaretçi sitenizdeki daha.net’in reklamına tıkladığında 0.3 Dolar kazanıyorsunuz.Bunun yanında sizden gelen ziyaretçi birde alışveriş yapıtığında belirli bir oranda oradan kazanıyorsunuz.

Admin panelleri güzel kullanışlı, reklamları şık ve ilgi çekici.Reklamlarınız sadece başvurduğunuz sitede yayınlayabilirsiniz.Ekstra sitelerde yayınalamak için haber vermeniz gerekiyor.

Hakkında velikz

4 yorumlar

 1. birge elif basik

  Merhaba,

  Satış ortaklığı sistemimizde tıklama başına ödediğimiz miktar 0.3TL değil, 0,03$’dır. Ufak bir yazım hatası olmuş sanırım, düzeltilirse çok seviniriz.

  daha.net adına
  Birge Elif BASIK
  Sosyal Medya Uzmanı

 2. Dünyaca ünlü Google Adsense bile hiç bir zaman tık başı 0,3 $ vermedi. 🙂 Kaldı ki bir yazım hatası olduğu açık.. Öte yandan mevcut bılınen bır cok tık başı kazanç veren firmaların çoğu 0,01 yada 0,02 oranlarında vermekte buna son zamanlarda Adsense de dahil. Ancak ne yazık kı bılınen bır cok tık başı reklam yayıncılıgı ımkanı sağlayan firmalar başta 0,03 yada 0,04 $ rakamlarıyla başlayıp daha sonraları tık başı ücretleri düşüyorlar…Yukarıda adı geçen firmanın başarılarını temenni ediyor, ön gördükleri yoldan sapmamalarını umut ediyorum..

 1. Geri Bildirim Daha.net’in Satış Ortaklığı Programından Önemli Duyuru | İnternet Reklamcılığı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir