15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Hotfile.com ‘dan para kazanmak.

Hotfile.com ‘dan para kazanmak.

Son zamanlarda webmastelerin yeni kazanç kapısı hotfile.com oldu.Hotfile bir internet reklamcılığı firması değil. Rapid benzeri bir dosya yükleme sitesi.Şimdi sizlere neden bu hotfile.com‘u tanıtıyoruz.

Zaman webmasterin herşeyden gelir elde etme zamanı.Site içi banner reklamlar, link satma, kelime bazlı reklam, rss reklam yerleştirme, popup derken şimdide  dosya upload sitelerindende gelir elde etmenin zamanı geldi.

Hotfile dünyada rapide rakip olarak gösterilen sayılı sitedendir.Yakın bir zamanda hotfile.com‘un Türkçe’ye çevrilmesi bunun yanında ortaklık programında elde edilen kazançlardan Türkiye’yede ödemenin yapılacağı açıklaması ile birlikte son zamanlarda  hotfile.com‘un populeritesi arttı.Farkındaysanız daha önce indirme linkleri arasında hotfile.com u çok nadr görürüken şimdi neredeyse tüm alternatif link kısmında hotfile var.

Peki nasıl kaanç sağlayabiliriz?

Ziyaretçileriniz yada üyelerinizle paylaşmak istediğiniz dosyayı hotfile.com‘a yüklediğinizde dosyalarınız ne kadar indirilirse o kadar kazanç sağlıyorsunuz.

Ayrıca refere linkinizden hotfile üye olunduğunda %20 kazanç elde ediyorsunuz.

Sisteme referans linkinizden üye olan her kullanıcının kazancının da %20 ‘sini alıyorsunuz.Bu sebeple yüksek kazanç elde edebilmek için alt-üye sayısı bu sistemde oldukça önemli.Hotfile bu sayede rapid’in elinden tahtı almak istiyor.

Sitelerim bölümüne ekleyip onaylayacağınız siteleriniz üzerinden gelip üye olan her kullanıcının kazancının da %5 ‘ini alıyorsunuz.

Bazı özelliklerden bahsetmek istiyorum

1.Ücretli üyeliklere downloand hızı sınırsız ike ücretsizlere 128 kb ile sınırlandırılmış.
2. Hotfile ücretli üyeliklerde yüklenen dosyalar asla silinmez iken ücretisz üyeliklerde 90 güb ömrü var.
3. Hotfile ücretli üyeliklerde sunucu yoğun olsa bile indirmeye izin verilir.Ücretsiz hotfile kullanıcılarına izin verilmez.
4.Sürekli dosya indirebilirsiniz. (Free 15 dakika da 1 dosya indirilir.)
Dosya indirme programı (Orbit,vb) desteği vardır. Yarım kalan dosyalar devam edilebilir.Ücretsiz kullanıcılarda dosya indirme yarım kalır.

5. Ayrıca ftp programlarınızla dosya yükleyebilirsniniz. ftp.hotfile.com kullanıcı adınız ve şifrenizle ftpden hotfile sunucusuna bağlanabiliyor dosya yükleyebiliyorsunuz.

6.Hotfile günlük bir kullanıcıdan en fazla 5 gb kabul ediyor.

7.Birde “Remote Upload” diye bir olay var.Burada hotfile verdiğiniz linkleri kendisi kendi sunucusuna sizin hesabınızdan yüklüyor.Gerçekten mükemmel bir sistem.Aşağıda ki resimdeki işaret edilen butona tıklayarak linklerinizi hotfile.com‘a verebilirsiniz.Gerisini o  halleder.

Hotfile üye olmak için tıklayınız

Hakkında velikz

Bir Kişi Yorum Yapmış

  1. Hotfile’dan kazandığınız paraları webmoney ile çekebilirsiniz ve benim aracılığımla bankanıza havale yaptırabilirsiniz. Benim sitem http://www.webmoneytr.com bilgi almak isterseniz iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir