15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Napolyon ( E-mail oku, Anket doldur ) Para Kazan

Napolyon ( E-mail oku, Anket doldur ) Para Kazan

Napolyon kendi alanında lider şirketlerden biri denilebilir.Çünkü milyonlara varan üye sayısı bulunmakta.

Peki nedir bu Napolyon?

Napolyon aslında bir reklam sitesi.Sistem şu şekilde işlemekte.İnternetten para kazanmak isteyen internet kullanıcıları öncelikle siteye üye oluyor.Reklam verenler açısından çok önemli olan profilinizi dolduruyorsunuz.Reklam vermek isteyen şirketler napolyona başvuruyor.Belirledikleri profildeki ve sayıdaki kişilere belirli bir ücret karşılığında reklamını veriyorlar.Napolyon firmasıda aldığı reklamı anlaşmaya göre ilgili maillere reklamı mail atıyor, yada telefonlara mesaj atıyor.Üyeler maili okuduklarında hesaplarına belirli bir miktar ücret aktarıyor.Böğlece napolyon reklam verenle, internet kullanıcıları arasında aracı oluyor ve komisyonlarını alıyorlar

Sadece reklam yayınlamanın yanında anket doldurulması gibi çeşitli reklam seçenekleribulunmakta.Bunun yanında arkadaşlarınız davet ederekte para kazanabilirsiniz.

Napolyon güvenilirmi?

Napolyon piyasadaki en büyük firma denilebilinir.Kazancını belirtilen miktara gelirse ödemede sorun çıkaracağını sanmıyorum.Önemli olan o rakama ulaşmak.Bunu için ya çok çalışacaksınız yada sabırlı olacaksınız.

Başka ne gibi yararları vardır?

Size özel bu kampanyalarla ayrıcalık ve zaman kazandırır. Gelen reklam mesajları ile sevdiğiniz markaları takip ederek yeni ürünlerinden ilk önce siz haberdar olur, bazı ürünleri deneme fırsatı yakalarsınız.

Ödeme sınırı nedir?

100.000 ňapa ulaştığınızda,  ödemeyi aktar dediğinizde , takip eden hafta içinde 100 TL’niz hesabınıza yatırılmakta.Ayrıca napolyon sitesinde çekilişler yapılmaktadır.

Napolyon’na üye olmak için tıklayınız

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir