15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / Genel / Pr’li sitelerden para kazanma yöntemi

Pr’li sitelerden para kazanma yöntemi

logo

Webmasterler bilir domin ücretlerin ve host giderlerin giderek artması sonucu websitelerin masraflarını karşılayamaz hale geldiler.Birde piyasada dolandırıcı bir çok reklam firmaların olması bunun yanında güvenilir reklam firmaların ise tık başı ücretleri çok az vermesinden dolayı bir çok webmaster sitelerin giderlerini ceplerinden karşılamakta.

Bir çok website biraz olsun giderlerini karşılamak için poppup reklamları yayınlamakta.Site ziyeretçileride bu durumdan nefret ediyorlar.Ha bu popup reklamlar giderleri karşılasa tamam ama o bile karşılayamamaktadır.

Bu dönemde artık sitelerin herşeyinden para kazanmak zorundayız.Bunlardan biride sitelerinizin prlerinden para kazanama. R10.net gibi webmaster yardımlaşam forumlarında link alıp satma olmakta. Fakat bu yol biraz daha zaman ve emek gerektiriyor. Gerçi webmasterlin hepsi dürüst olur ama bazen dolandırıcılar olmuyor değil.Bu gibi durumlarda mağdur olmamak için aşağıda önereceğim siteye üye olup çok rahatlıkla sitelerinizin prlerinden para kazanabilirsiniz.

Üye olduktan tan sonra giriş yapın
Add Link Page e tıklayın
Sitenizi ekleyin
Size verilen kodu index.php nin en altına ekleyin
okadar
ayrıca satış başına ek 25$ kazanıyorsunuz
Not : paypala her ay düzenli ödeme yapılıyor.

Kod siteye eklendikten sonra otamatik link değişimi oluyor.

Site yeni değil 6 yıllık bir geçmişi var.

Site Adresi  İçin tıklayınız

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir