15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Reklam.im kapandı.

Reklam.im kapandı.

8 ay önce yeni umut ve yeni kazanç ve en önemlisi  güvenirliği ile piyasaya çıkan  reklam.im yayın hayatına geçenlerde son verdi.Yayıncılardan aldığım bilgiler ve forumlarda aldığım bilgi ve duyumlarda reklam.im’in sayma probleminin olmadığı bunun yanında ödeme konusunda hiçbir sıkıntının olmadığı yönünde bilgileri tarafımca alıyordum.

Reklam.im’in kurucusu r10 eski yöneticilerinden Labidu ilk defa internet reklamcılığı sektöründe faliyet göstermişti.Siteyi ilk kurduğunda bot saldırısı almış ara ara kapanmış sunucu değişikliği yaşanmış ve 1 ay gibi bir kısa süre içinde sorunlar giderilmişti.

Labidu’nun yaptığı açıklamaya göre Turcell ile mobil ürünleri şirketleri arasındaki çekişme sonucu reklam.im 1.5 aydır zor durumdaymış.Hatta son ay sunucu masrafları kendi çebinden karşılamış.Tüm bu sebeplarden dolayı projenin sona ermesi kararını almış

Firmada parası kalanlara ödeme gerçekleştilecekmiş.Ödeme tarihi bir daha ki ayın 10.Nedeni ise firmanın bu aykı kazançlarını gelecek ay almasından kaynaklanıyormuş.

Labidu 2 ay içinde başka bir proje ile internet reklamcılığı piyasasına tekrar bir giriş gerçekleşecekmiş.Hayırlısı olsun diyoruz.

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir