15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Reklam.İm’den yeni duyuru günlük ödeme

Reklam.İm’den yeni duyuru günlük ödeme

Duyuru

Arkadaşlar webmasterların ihtiyaçları doğrultusunda yayın hayatına geçirdiğim reklam.im in bugün 5. ayındayız.

Sorunsuz ve kesintisiz ödeme anlayışı ile herzaman en iyi oranları vermeyi hedefleyen reklam.im yine siz webmasterların ihtiyaçları doğrultusunda bir hizmeti daha yayına sokuyor.

Son dönemde reklam piyasasında genelde webmasterlar haftalık ya da aylık peşin ödemelerle sitelerine reklam almakta.Ve açıkcası bizim türden servisleri kullanmaktan çekinmekte.Bunun odak noktasında tabiki sıcak para var.Aylık ödeme sisteminin bu yönden cazip olmaması günlük ödeme sistemimizle artık tarihe karışıyor !

Örneğin ;

reklamim100k hitli bir adult sitesi olan bir yayıncı, web sitenine reklam.im ppa kodunu koyarak (popup ppa,splash ppa , veya banner reklamlar) bugün 100 tl kazanç elde etti.Yarın bu kazancı talep edecek.Ve bu kazanç aynı gün banka hesabına yatırılacak.

Günlük Ödeme Detayları ;

* Erken ödeme sisteminde yayıncılar o ana kadar kazandıkları tüm kazançları talep ederler.İsterseler 2-3 gün bekletip alabilir isterseler günlük alabilirler.
* Erken ödeme sisteminde ödeme talep edebilmeniz için ödeme limiti 50 tl dir.(Bir limit konma sebebi sistemde oluşacak yoğunluk ve karışıklığın önüne geçmektir.)
* Erken ödeme sistemi sadece Reklam.im PPA servisleri(Popup ppa,splash ppa,ve banner seçenekleri) için geçerlidir,gösterim kazançları aylık ödenir ve erken ödeme sistemine dahil değildir.Zaten şuan yapılan testlerde yayıncılar ppa hizmetinde gösterimden daha iyi kazanmaktadır.

Özellikle yüksek hitli adult sitesi sahipleri,sitenize komik rakamlarla peşin reklam almadan önce mutlaka reklam.im PPA yı deneyin.Üstelik Her gün ödeme almanın ayrıcalığını yaşayın.

Reklam.im
Herzaman daha fazla kazandırır.

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir