15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Reklamdor açıklama

Reklamdor açıklama

Sayın Yayıncımız ;

Önemli güncelleştirmeler dikkatle okuyunuz.

-16-19 ekim tarihleri arasında santral değişikliği sebebiyle telefonla destek hattımız bir süreliğine hizmet dışı kalacaktır. 19 ekim saat 10:00 dan itibaren tekrar santral devreye girecektir.
Size daha iyi hizmet verebilmek için alt yapı değişikliğine gidilmiştir.

-Son zamanlarda banka hesap bilgileri ve reklamdor’a kayıtlı ad soyad isimleri arasında farklılıklar yaşanmaktadır. Banka hesap sahibi ile reklamdora kayıtlı olan isim bilgileri aynı olmalıdır.
Aksi halde ödeme alırken problemler yaşayabilirsiniz.

-Webmaster forum platformlarında reklamdor olarak desteğimiz yoktur.15 eylül tarihi itibariyle reklamdor olarak bu platformlarda destek verilmemektedir. Problemlerinizi reklamdor destek departmanı üzerinden daha hızlı şekilde çözebilirsiniz.

-Bazı webmaster forum sitelerinde görüldüğü üzere ‘reklamdor dolandırıcı’ ‘ reklamdor ödeme yapmıyor’ gibi asılsız iddaalarda bulunan kişiler ve webmaster platformları hakkında kadıköy savcılığına suç duyurusu yapılmıştır. İncelemeler doğrultusunda bu webmaster platformlarının moderatörlerinin reklamdorla aynı platformda yayın yapan reklam sistemleri sahipleri olduğu ortaya çıkmıştır. Buda ahlaki açıdan doğru değildir.

Tüm yayıncılarımız reklamdor reklamlarını yayınlamadan önce reklamdor panellerinde bulunan kurallar bölümünden kuralları dikkatle okumaları gerekmektedir.

Unutmayın reklamdor bir ön ödemeli reklam sistemidir. Hille yapan yada hilleye teşebbüs eden site sahiplerinin hesapları kapatılır. Ve kesinlikle ödeme yapılmaz. Reklam verene ödemeleri iade edilir.

Saygılarımızla
Reklamdor – Yönetimi

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir