15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Reklamoloji.com internet reklamcılığı piyasasına adım attı.

Reklamoloji.com internet reklamcılığı piyasasına adım attı.

Reklamoloji.com r10.net daha önceden bir konu açmış ve webmasterlerin görüşlerini, isteklerini kaydetmiş.Site isteklere göre şekillendirilmiş, testleri yapılmış ve yayına sokulmuş.
Reklamoloji’nin Pop-up reklamını yayınlayan siteler aynı anda başka bir Pop-up reklamı kullanmamalıdır. Bu kuralın ihlal edilmesi durumunda yayıncının hesabı birikmiş ödemeleri iptal edilerek kapatılmaktadır.

Sistemden alacağınız reklam kodunu sadece belirttiğiniz sitenizde kullanabilirsiniz. Birden fazla sitesinde reklam yayınlamak isteyen kullanıcılarımız her site için ayrı kod oluşturmalıdır.
Ücretlendirme
1k popup fiyatı 2 TL – 1k splash fiyatı 0.50 TL’dir.

Genel içerikli sitelerde popup reklamlarda sağlık ürünleri, splash reklamlarda ise arkadaşlık sitesi reklamları olacaktır.

Kazançların ödemeleri aşağıdaki gibidir.

* Popup ödemelerinizi almak için : 50 TL üzeri kazançlarınızda muhasebe@reklamoloji.com adresine email atarak ödeme talebinde bulunabileceksiniz. Ödemeniz 3 işgünü içerisinde yapılacaktır.

50 TL lik ödeme alt limitine ulaşamayan yayıncıların hakedişleri ise (20-50 TL arası) Pazartesi günlerine özel ödeme talebinde bulunabilecekler ve yine 3 işgünü içerisinde ödemelerini alacaklar.

* Splash ödemeleriniz reklamveren ile anlaşmamız gereği aylık olarak hesaplanıp takip eden ayın 1’i ile 15’i arasında ödemesi yapılacaktır.

– Pop-up’umuzu ve Splash’ımızı aynı anda kullanmak serbesttir.

– Destek ekibimiz sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına 7/24 onlinedır.

www.reklamoloji.com
email :info@reklamoloji.com
messenger : msn@reklamoloji.com

__________________

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir