15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Reklamstore.com yenileniyor

Reklamstore.com yenileniyor

Bir yenilik daha  Reklamstore.com yeni bir atağa kalktı.Bir zamanlar google adsenseden hemen sonra gelen reklam şirketi olan reklamstore son zamanlarda gelirlerin azalması sonucu arka arka yenilikler yapmaya başladı.

Geçenlerde site kategori sistemini getirilmiş ve tık başına verile miktarlarda kısa bir sürede olsa arttırılmıştı. Kısa bir süre diyorum çünkü belirli bir süre tık oranlarını izlemiştim.Epey bir aradan sonra.Geçenlerde birdaha şöyle kısa bir göz attım tık başınan verilen miktar az gelmişti.

Her geçen gün yeni iddealı internet reklamcılığı şirketinin orataya çıkması reklamstorenin işini zora soktu.Adtech.com.tr, adhood.com, goinger.com, reklamağacı.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com, mynet.com.tr, reklamz, Clicktotrink, ara.com.tr, reklam.im, softreklam, adport, gibi reklam firmaları internette sivrelince reklamstore.com eski günlerine dönmek için çareler aramaya başladı.

Webmasterlerin vakit geçirdiği bir çok sitelerde reklamstore sponsor olmaya başladı geçenlerde ufak bir yenilik gerçekleştirdi.Son yeniliğinde kökten değişiklikler yaptı.Yeni reklam formülleri ortaya attı.Bakalım ilerleyen günlerde reklamstore eski günlerine geri döenebilcekmi?

Şu bir gerçek ki reklamstore internet reklamcılığında google adsenseden sonra en çok güvenilen reklam firması.Tıkları sayma konusunda bir sıkıntı olmadığı gibi ödeme konusunda şu ana kadar hiçbir vukaat duymadım.Ödemeler gayet sağlam günü gününe ödemeler gerçekleşiyor.

Reklamstore değişen, gelişen reklam piyasasına ilk başta ayak uyduramadı.Webmasretler gündemi en yakından takip eden ve her gelişmeden anında haber alan bu insanlar, geçim şartların zor olduğu bu günlerde asla bir reklam fimasına sadık kalıp ayıp olacak, hatırkoyacak, gönül koyacak diye bir firmaya sadık kalamz.Menfeatleri neyi gerektiriyorsa onu yapar.Bu durumu sonradan anlayan reklamstore gelişmelere öncü olması gerekirken sonradan olayın farkına vardı.Şimdi piyasada gücünü tekrar hissettirmek için bir takım yenilik peşine düştü.

-İlk defa Türk İnternet reklamcılığı sektöründe eCPM kazanç sistemini getirdi.Ayrıntılı bilgi için tıkla

-Almana alman, japona japon reklamları gösterilecek.bilgi için tıkla

-Yeni dönem hakkında ayrıntılı bilgi tıkla

Reklamstore’nin yapması gereken güvenini ve tecrübesini ön plana çıkartarak tık başına verilen oranları belirgin bir arttırması bunun yanında otamatik olarak site içeriğini tarayıp siteye uygun reklamları çıkartması, popup reklam seçeneklerini sunması gibi hizmetleri yapması taktirde reklam sektörünün dominası çok rahatlıkla olabilir.Reklamstore Türk internet reklamcılığının sağlam, güvenilir, tecrübeli bir reklam firması.Kendisinde yeterli güç mevcut

Reklamstore.com ile ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir