15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / Genel / Reklamz.com

Reklamz.com

REKLAMZ_LOGO

2002 senesinde bilişim ve medya alanında çalışan girişimcilerin bir araya gelerek kurduğu internet reklamcılığı firmasıdır.Kendilerin değişiyle müşteri odaklı olması, sorunlara anında çözüm, genç ekip firmayı doğru kitle ile buluşturması, güven ve çok geniş kitlelere yayılmalarından dolayı Türkiye de internet reklamcılığı konusunda lider firma olduklarını ileri sürmektedirler.Ki bu söyledikleri pekte abartılı sayılmaz.

Sayısı her geçen gün artan firmanın 37 kategorisi 116 yayıncısı  ile internette reklam verenleri, internet kullanıcılarıyla buluşturan Reklamz, Türkiye’nin en geniş online networklerindendir.

Tık başına oldukça yüsek fiyat veren reklamz bünyesinde Türkiye de sayılı büyük firmalar bulunmakta.Banka reklamlarından tutun araba markaları reklamlarına kadar.Bu sitede yayıncı olmakta her siteye nasip olmaz.Siteniz özgün, kaliteli ve iyi hite sahip olması gerekir. Bünyesinde yayıncı siteler inndir.com, memurlar.net, oynasana.com, zamazingo.org, ekşisözlük, hi5 gibi kalitesi tartışılmaz siteler mevcut.

Ödeneme yada tık sayma konusunda sıkıntı olmayan firma güzel ve temiz çalışıyor.

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir