15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / Genel / Renklibir.com üyeliğiniz hediyetarlasi.com sitesinde de geçerli.

Renklibir.com üyeliğiniz hediyetarlasi.com sitesinde de geçerli.

Gulgibiyim_button_hediyetarla

Bildiğiniz gibi daha önceki yazımızda renkbir.com‘u tanıtmıştık. Geçenlerde bana gelen bir mail ile renklibir.com ile hediyetarlası.com üyelik paylaşımında bulunduğu haberini aldım.Hemen sizlerle paylaşmak istedim bunun yanında hediyetarlasi.com’u da hafiften tanıtmak istedim.Sistem gayet basit yine puan usulü.Siteye üye oluyorsunuz site anasayfada reklamverenlerin kiraladığı parsellerden birine tıklıyorsunuz 3-5 saniye geziyorsunuz ve puan kazanıyorsunuz.Daha sonra gelsin hediyeler.

Siteler/şirketler, sitenin anasayfasından parsel kiralarlar.

Üyeler, Hediye Tarlası üzerindeki reklam linklerine tıklayarak ve reklam veren sitelerde gezinerek puan kazanırlar.

Üyeler, topladıkları puanlarla Ücretsiz Açık Artırma ve İndirim Kataloğu bölümlerinde hediyeler ve indirim çekleri kazanırlar.

Kazanılan hediyeler, üyelerin adreslerine kargo ile yollanır. Hediye kazanan üyeden, ne kargo ne vergi hiçbir maliyet talep edilmez.

Üyelik ve tüm bu işlemler ÜCRETSİZDİR!

Dikkat edilmesi gerekenler sayfanın tamamen açılmasını beklemek ayrıca 4 saniye kadar gezmek.

Hakkında velikz

Bir Kişi Yorum Yapmış

  1. ufuk yücel özlü

    bende ne gelecek comun hediyesini kazandım siteeden ve hediyemde geldi ama site resmen kendine zarar veriyor ilgi çekebilecek hediyeler sunmalı dizaynasansor lerinin sponsorlugunda hediyeler teklif ettim allahtan cevap bile yazmadılar verilen hediyelerle malesef kimse ilgilenmezyazık olacak böylesine kaliteli bir siteye ama kendileri bilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir