Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

Ücretli WordPress Tema Satış Sitesi

Ücretli WordPress Tema Satış Sitesi

WordPress sistemi dünyanın en güzel cms sistemidir diyebiliriz. Sağlam temeller üzerinde projenin yükselebilmesi için sağlam bir tema ile yola çıkmakta fayda var.İlerleyen zamanlarda tema değişikliği yapmak imkansıza yakındır. Her temanın kendine göre ayarları vardır.Bu yüzden tema değişikliği sonrası sonrasında siteniz tanınmaz hale gelebilir. Siz bile kendi sitenizi tanıyamazsınız. 🙂 Bunun yanında google seo açısından sıkıntılar yaşama ihtimaliniz de var.

Baştan ihtiyaçlarınızı iyi belirleyip ona göre yola çıkmalısınız. Biraz da ihtiyaçlarınızın üzerinde bir özellikte tema alınız ki gelecekte bu bana yetersiz geldi demeyin. Örneği galeri düşünmüyorsunuz fakat projeniz gelişmesi ile beraber yapabilirsiniz.Tema alımında bunları göz ardı etmeyiniz. Ayrıca ucuz yada bedava tema ile yola bence hiç çıkmayın.Tabi amacınız büyümük ise. Ama ben amatör olarak yola devam edeceğim diyorsanız iş başka.

Sizler için Dünya WordPress piyasasında en çok tema ve eklenti satan sitelerin adreslerini paylaşacağım.Bu sitelerdeki wordpress temalar birinci sınıf temalardır. Gönlünüz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Seo açısında kendini kanıtlamış hızlı, mobil uyumlu günümüzde bir temada olması gereken özellikler fazlası ile vardır.İngilizce tema demeyin.Ben bunu kafama çok takıyordum.Temanın hangi dil olması aslına bakarsanız kullanıcıyı hiç etkilemiyor.

Ücretli wordpress teması satan siteler

Ücretli wordpress teması satan siteler

www.mythemeshop.com

Site genellikle sade temalara ağırlık vermektedir. Bu yüzden  temaları hızlı ve seo kalitesi oldukça iyidir.

 

Ücretli wordpress teması satan siteler

Ücretli wordpress teması satan siteler

www.themeforset.net

Ücretli wordpress teması satanların ilk sırasında hiç şüphesiz ki tabi ki themeforest gelir.Buradaki temalar site tarafından değil bireysel üreticiler tarafından üretilmektedir. Bir nevi tema pazar yeri görevi görmektedir. Komisyon üzerinden çalışmaktadır.

 

movingpost

www.mojo-themes.com/

 

Ücretli wordpress teması satan siteler

Ücretli wordpress teması satan siteler

www.theme-junkie.com

 

Ücretli wordpress teması satan siteler

Ücretli wordpress teması satan siteler

www.enginethemes.com

Kaliteli WordPress temalar üretmektedir. Emlak ve forum üzerinde yoğunlaşarak bu alandan müşteri çekmektedirler.

limonwp

www.limonwp.com/

Türkçe tema satışı yapan bir site. Oyun, portal, emlak, video, haber, dekorasyon vb alanlarında temaları mevcut. Temalarını ben tasarım yapısı olarak çok beğendim. Gözü yormayan, kullanışlı daha çok yerli kullanıcılara uygun tasarıma sahip temaları var. Bakmadan geçmeyin derim ben.

elegant

www.elegantthemes.com/

Elegant tema satış sitesi yıllardır bu sektörün içinde dimdik ayakta durmaktadır.Demek ki piyasada tutunacak kadar kaliteli.Temalarını incelediğimizde her biri bir birinden güzel ve kaliteli. Temalarının tamamı güncel gelişmelere ve isteklere ayak uyduruyor.Eskide kalan bir tema ve eklentileri yok.

Bu site hakkında size bir önemli bir şey söyleceğim.Site tekli wordpress tema yada eklenti satmamaktadır. Belirli bir süre üye oluyorsunuz.Siteden istediğiniz kadar yararlanıyorsunuz. Tek bir tema alacaklar için kötü haber iken belirli bir projeleri olanlar için yemede yanında yat denilecek bir uygulama.

Bu yabancı tema satış sitelerinin yanında yerli üreticilerinde tema satış siteleri bulunmaktadır.Bence bu sitelerin başında safirtema.com adlı site gelmektedir. 2012 yılında yayın hayatına merhaba demiştir. Farklı tarza Türkçe temaları vardır.Bende bu siteden alışveriş yaptım ve memnunum. Her geçen gün yeni bir tema üretmekteler.En son sanırım poyraz temasını satışa çıkardılar. Panelleri üzerinden destekleri yeterli.

Birde temafabrika.com sitesi var.Bu sitede gayet başarılı.Epeyce kendi üretimleri temaları mevcut.Bu siteden sanırım alışveriş yapmadım.

altinoktaonalti.com wordpress ücretli tema satışında bence gelecek vaat eden bir site.Temaları kaliteli.Görsellik ön planda.Bilhassa yemek temalarını inceledim gayet güzeldi.Bir göz atın bence.

Türkçe bir başka tema satan sitemiz iyiwp.com. Yeni inceledim.Görüş beyan edemeyeceğim. 

MAİL ABONELİĞİNE KATILIN

Sitemize abone olarak sağlık, internet, eğitim vb alanlarda yayımlanan yazılara anında ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

MAİL ABONELİĞİNE KATILIN

Sitemize abone olarak sağlık, internet, eğitim vb alanlarda yayımlanan yazılara anında ulaşabilirsiniz.