15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Virgül.com satış ortaklığı sistemi

Virgül.com satış ortaklığı sistemi

Untitled-1İnternet sektörünün devlerinden nokta a.ş reklam piyasasınada el attı.Web 2 mantığı ile hareket eden şirketin elinde alanında lider siteler bulunmakta.Nokta.A.Ş sitelerinin genel özelliği içeriğin bizzat ziyaretçiler tarafından girilmesidir.Ayrıca sektöre ilk atıldıklarında önemli, jeneranik dominleri almalarıyla gündeme oturmuşlardı.

Gelelim Virgul.com satış ortaklığı sistemine.

Virgül İş Ortaklığı, performans bazlı bir pazarlama yöntemidir. E-tüccar ve e-ortak adı verilen tarafları aynı platformda buluşturmayı hedefler. E-tüccarlar, ürün satışı yapan ya da üye kaydı, form doldurma gibi hedef işlemler sunan site sahipleri yani reklamverenlerdir.

İş Ortaklığı Programı’nda sistem şu şekilde işler:

  • E-tüccar, Virgül’e metin ve görsel reklamlarını yükler.
  • E-ortak, e-tüccarın Virgül’e yüklemiş olduğu metin ve görsel reklamları Virgül panelinden alarak yayınlar.
  • E-ortağın yayınladığı reklamlar üzerinden e-tüccarın sitesinde satış ya da hedef işlem gerçekleşirse, e-tüccar e-ortağa komisyon veya sabit ücret öder.

Virgul.com satış ortaklığı programına her siteyi kabul etmemektedir.Belirli başlı kuralları bulunmak eğer siteniz uygun ise en fazla 1 iş günü içersinde siteniz onaylanır.Ayrıca verilen kodlar sadece onaylı sitenizde kullanabilirsiniz başka siterle çalışmaz.

Ödeme ne zaman yapılır?

E-ortak ödemeleri, 30 TL ve üzeri kazanç elde eden e-ortaklara her ayın 3. Cuma günü yapılır. Bireysel e-ortaklara %20 stopaj uygulanmaktadır.

Şirkete ait siteler.

Virgül.com ortaklık sistemi şu şekilde işler.

Virgül.com aracılığla reklam verenlerin bannerlarından sitenize en uygun olanı seçiyorsunuz ve sitenizde yayınlıyorsunuz.Sizin sitenizden giden ziyaretçi o sitede alışveriş yaptığında ya da üye olduğunda size belirtilen oranda hesabınıza para aktarılır.

Buraya tıklayarak iş ortaklığı el kitabını indirebilirsiniz

Hakkında velikz

Bir Kişi Yorum Yapmış

  1. Green card piyangosu satış ortaklığı sistemi ile sitenizden yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir