Anasayfa / İnternet / WordPress Premium Mobil Uyumlu Blog Teması

WordPress Premium Mobil Uyumlu Blog Teması

WordPress Premium Mobil Uyumlu Blog Teması

WordPress bir blog için biraz tema araştırması yaptım.Bu arda gözüme çarpan bir temayı sizlerle paylaşmak istedim. Bir konu hakkında size bir tecrübemi anlatmak isterim.

Ben eskiden website işlerin hep bedavacıydım. Host ve domain dışında hiç birşeye para harcamazdım. Uzun bir süre devam ettim.İnat ettim kedimce peki ne oldu, çok hızlı büyüyenbu  sektörün gerisinde kaldım. Halbu ki benim sektöre girdiğim yıllar aslında Türkiye internet piyasasının daha yeni doğduğu dönemmiş. Belki de 10 sonra bu gün için aynı şeyi söyleyeceğiz. O zamanlar para harcayarak piyasa da iş yapsaydım mutlaka daha başka bir gelişmeler yaşayacaktım.O dönemlerde kazandığının bir kısmını kazandığı sektörde yatarım yaparak ilerleyenler şimdi işleri bu oldu. Devir de eskisi gibi amatörlerin iş yaptığı devir değil.

Profesyonelleşmek yada bu doğrultuda bir adım atma devri.Rakipler daha dişli kullanıcılar daha seçici.Bu yüzden bir projeye başlamadan önce biraz para harcamak gerekli.Yada tutan bir projeniz sürekli daha iyisi için geliştirilmeli. Yoksa zamanın arkasında kalıyorsunuz. bu konuda bir çok örnek verilebilir. Bir zamanların popüler sitesi bir kaç yıl sonra adı bile hatırlanmıyor.İnternet sektörü çok unutkan bir sektördür. Her zaman iyi olmak zorundasın.
İyi bir proje için iyi bir host seçimi yapılmalıdır.İlk zamanlar yurt dışı merkezli hostlar kullanıyorduk.Çünkü ucuzdu.Hızı önemli değildi. Örneğim dreamhost vb. Bir süre sonra artık piyasa hırçınlaştı insanlar hayatlarını daha hızlı yaşar oldu zamanları azaldı.Artık hızlı açılan siteler gözde.Kullanıcı 3 saniye bir sitenin açılmasını bekliyor daha sonra kapatık bir başka siteye giriyor ki alternatifi fazla.

Google sıralamalarında site hızlarını baz alır oldu.Site uyarılar gönderiyor siteniz yavaş hızlandırın hata bu son günlerde isteyenlere sitenin hızlandırılması önerilerini rapor halinde mail adresinize gönderiyor. Durum böyle olunca Türkiye merkezli host firmaları ile çalışılır olundu.Çünkü daha hızlı hizmet vermekteler. Artık ülkemizde bu işi öğrenci.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Örneğin Daha.Net Türkiye piyasasında oldukça büyük bir yer veri vardır.Buradan alabilirsiniz. Domin ve host konusundaTürkiye’nin eski şirketlerinden olan Natro.Net tercih edebilirsiniz. Temel konuları halletmeye devam.Daha sonra wordpress kuruyoruz. Bu yazılım ücretsiz ve Dünya internet piyasasında en fazla kullanılan hazır sistem. Bunu kuruyorsunuz.Artık Cpanelden direk kurulabiliyor.En önemli konuya geliyoruz sitenizin sektörüne göre  seçeceğiniz tema.

Bir ara Turhost ile çalıştım.Gayet hızlı sunuculara sahipler.Destekleri hızlı kesinti yok.Tavsiye edilir.

468x60

Sizlere bu konuda önerim kesinlikle ücretli bir wordpress teması seçmeniz olacaktır.Ücretli temalar hem hızlı, hem daha kullanışlı, hem mobil uyumlu vb konularda oldukça iyi oluyor. Kullanıcı deneğimi hiç kuşkusuz mükemmel olur. Alanında uzman kişilerin özene bezene hazırladıkları bu temaları satın alarak maça bir sıfır önde çıkmış oluyorsunuz. Hemde para harcadığınız için işe daha iyi bir sarılıyorsunuz.Başarısız olur musunuz?Olum efendim başarısız olun.Başarısız ola ola başarılı olmayı öğrenirsiniz.

Ben şuan alastyr ile çalışıyorum ve çok memnunum. Yaklaşık 10 yıllık internet sitesi tecrübemde bir çok firma gezdim. şuan çalıştığım alastyr firmasından oldukça memnunum.Fiyatları ise rakiplerine göre oldukça uygun.Ayrıca destek taleplerim kısa sürede yanıt buluyor.Yanıtlar genelde yokuşa sürmek yönünde değilde hep çözüm odaklı oluyor.

Bu şirket ile çalıştığım için size bir indirim kuponu hediyem olacak.Güle güle kullanın.

Alastyr İndirim Kuponu : VOD8V9W3EE (Yıllık hosting alımlarında %20 indirim sağlayacak)

Siteye gitmek için buraya tıklayınız

Örneğin bir blog açacaksınız size bu konuda önerim aşağıdaki tema olacaktır. Bu site hızlı ve seo uygun temalar yaparak sitesi üzerinden satmaktadır ve müşterisi de epeyce vardır. Dünya genelinde tercih edilen bir tema satış sitesidir.

tema

 

Temayı yakından incelemek için buraya tıklayınız

Tema hızlıdır. Seo uygundur.Mobil uyumludur.. Harika bir yönetim paneli var. Farklı dillerde yayın yapabilir. Sınırsız renk seçeneği mevcuttur.Yine sınırsız yazı fontu seçebilirsiniz.Bir birinden güzel yan bar uygulaması vardır.Sosyal medya ile uyumu harika. Tema güncellemelerine açık.Gibi bir çok özelliğe sahip bir tema ile yola çıkarsanız yolda kalmazsınız.

 

schema-590x295

 

Ayrıca sizler için bir başka blog teması öneriyorum.Bu temada mobil uyumlu, seo uygun vb yeteri kadar özelliği mevcut. Demo ve satın almak için buraya tıklayınız

Hakkında velikz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir