Anasayfa / İnternet / WordPress Ücretsiz Mobil Uyumlu En Güzel Portal-Kişisel-Haber Teması

WordPress Ücretsiz Mobil Uyumlu En Güzel Portal-Kişisel-Haber Teması

WordPress Ücretsiz Mobil Uyumlu En Güzel Portal-Kişisel-Haber Teması

Bu zaman kadar ücretsiz temalar içinde gördüğüm en komplike bir tema. Ücretsiz olmasına rağmen bu kadar özellik olması akıllara bir kaç soru getiriyor. Yan bu temayı yapanlar aşırı iyilik sever yada oldukça saf. Ücretli tema satışı yapılan bir yere temayı yüklense inanın epeyce kazanırlar. En çok satılanlar listesinde mutlaka yerini alır. Ben bu aralar epeyce tema araştırması yaptım. Bu yüzden piyasayı biliyorum. Ücretli satılan temalarda olmayan ayarlar inanın bu temada mevcut.

wordpress-tema

Manşet bölümü, mobil uyumu, icon, adsense, seo uyumu, resim galerisi bölümü, banner desteği, menü desteği, sosyal medya, farklı içerik girebilme imkanı, vb.

Temanın birde ücretli versiyonu var fakat ücretli versiyon ile ücretsiz versiyon arasında çokta bir fark yok gibi. Temanın bir güzel yanı da çok farklı bir dizayn imkanınızın olmasıdır.  Kullanımı oldukça kolay bir kaç saat içinde temanızı kurar istediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz.

Türkçe çevirisi yapılmamış fakat ne gerek var Türkçe çevirisine. Çeviri yapılan tema ile yapılmayan tema arasında bir fark göremezsiniz. Demo site tamamen sözde ingilizce tema kurulu fakat bakın bakalım bunu fark edecek misiniz?

Temayı sürekli destekleyen bir ekip var içiniz rahat olsun.Ücretli versiyonu olduğu için (Ücretli versiyona gerek yok) tema sahipsiz ve yetim değildir. Bu yüzden tema güncellemeler karşısında dirençli ve gelişime açıktır.Sanırım şifreli bir dosyası yok.

TEMAYI TIKLA  İNDİR

 

Hakkında velikz

Bir Kişi Yorum Yapmış

  1. ücretli bir tema.. sahifa teması. bir web blog yazarının hemen bilebileceği bir tema.. emege saglık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir