15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Reklamstore’den Aylık Bülten

Reklamstore’den Aylık Bülten

Reklamstore uzun süren sesizliğin arkasından bu günlerde atağa kalktı.Webmaster sitelerinde reklamları dönmeye başladı.Mail yolu ile gelişmelerden yayıncılara ulaşılıyor yeniliklerden haberdar ediliyor.Bakalım bu atak kazançlara yansıyacak mı?
Aşağıdaki mail bana az önce ulaştı gerçekten yararlı bilgiler bulunmakta.Saygın bu Türk şirketinin  iyi yerlere geleceğine eminim.Çünkü dürüstler, tıkları eksiksiz sayıyorlar ve ödemeler konusunda 1 gün sapmıyor.
ReklamStore olarak gelişimimiz, yayıncılarımızın artan katılımı ile devam ediyor. Bu bülten’de sizinle bazı rakamlar paylaşıp, yayıncılarımızın daha fazla kazanmalarını sağlayacak birkaç öneride bulunacağız.

Şubat 2011 istatistikleri

Gösterim: 1.503.583.658
Direkt Reklamveren: 104
Reklamveren Ajans: 62

ReklamStore’un kullanıcılarınızı tanımasına izin verin

ReklamStore yayın ağında yapılan her bir gösterime 100’ün üzerinde reklamveren taliptir. Sistemimiz tamamen reklamverenlerin ve yayıncıların en yüksek performansı almalarına yönelik geliştirilmiştir. Yayına başladığınız ilk günlerde sistem gösterimlerinizi farklı reklamverenlere dağıtır, sitenizin kullanıcı kitlesinin olumlu tepki verdiği reklamverenleri öğrenmeye başlar. Birkaç gün süren bu öğrenme süreci neticesinde kazançlarınızın günden güne arttığını, bir hafta kadar sonra optimum seviyeye ulaştığını görürsünüz. Bu süre günlük gösterim sayısı 100binin üzerinde olan kullanıcılarda daha hızlı işlemektedir.

Mart ayının gözdesi: Oyun Siteleri

ReklamStore‘un uzun zamandır çok başarılı olduğu oyun alanı, bu ay en çok talep gören kategori. Oyun sitesi sahipleri ReklamStore reklamları kullanarak siteleri ile ilgili mmog ve sosyal oyun reklamlar yayınlar hem de yüksek kazanç elde ederler.

Tüm yayıncılarımıza bol kazançlar diliyoruz!

ReklamStore Yayıncı Ekibi

ReklamStore’daki gelişmeleri Facebook veya ReklamStore Blog sayfamizdan takip edebilirsiniz.!
Email listesinden çıkmak için buraya tiklayiniz
www.reklamstore.com – Büyükdere Caddesi – Park Plaza – Kat: 20 Maslak , İstanbul – Tel: (0212) 345 1241 – Fax: (0212) 345 1243

Hakkında velikz

Bir Kişi Yorum Yapmış

  1. cahit karataş

    okadar ovmussun yayınlasana sıtende reklamlarını bunlar enayıkerız olanlar yayınlar ancak reklamlarını 10.000 gosterıme 1 tık ancak verıyorlar bazen 0.01 bazense 0.00 tıklama ortamaları da 0.01-.005 arası deyısıyor sımdı gelde bunların reklamını yayınla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir