Anasayfa / Genel / Yeni açılan Reklam.im saldırı altında

Yeni açılan Reklam.im saldırı altında

Reklam im
Reklam im

Reklam.im r10.net modüratörlerinden labidu yoğun bir çalışma sonucu geçenlerde açtı. Güven ve dürüstlük mantığı ile piyasaya atılan reklam.im yoğun bot net saldırısı sonucu şu an kapalı.Labidu bu sorunun yakında çözeceğini sunuculara ram takviyesi yaptığı, bir tane daha sunucu hizmete gireceği ve en yakın zamanda bot nete karşı önlem alacağını belirtti.

Kısaca reklam.im den bahsedelim.Kendi sözünden giriş yapmak en doğru olur.

Bu yüzden yaklaşık 15 gündür çeşitli içeriklerle testler yaptım ve sizlere SABİT ORANLA birgün farklı birgün farklı olmayan temiz bir reklam hizmeti sunuyorum.Aslında bu tür bir projeye girme sebebim yıllarca bu sektördeyim.r10 u üyelerin taleplerini iyi bildiğimi düşünüyorum.Güvenilir bir zemine ihtiyaç duyulduğunu gördüm.Bu ihtiyacı karşılamak hedefim.

Reklam.im’in hedefi sabit oranlı popup kazanç.Yani bir gün düşük bir gün yüksek oran olmayacak.Açıklamaya göre fazla kazandıran sitelere özel bir oran ayarlaması yapılacak kazancı düşük olan sitelerde sabit oran konulacanak. Oran  0.60 ytl bu orandan yüzde 33 gibi vergi kesinti olmayacak.yani temiz para.

Reklam yayıncıların ne istediğini biliyorum diyerek yola çıkan labidu piyasada genelde performansa dayalı reklam ağı olduğunu ve sabit oranlı popup sisteminde büyük açığın olduğunu belirten labidu bu açığı dolduracağını savunuyor.

Splash ve Popup reklam seçenekleri bir arada kullanılmadığı gibi bir başka şirketin popup reklamları aynı anda kullanılması kesinlikle yasak aksi taktirde hesapları kapatılacak ve biriken ödeme yapılmayacak.

Şuan sistemde Ürün seçerek satış yapma özelliği sistemde fakat ilerleyen aylarda direk ürün seçerek banner seçerek satış yapabileceğiniz tam anlamıyla bir Ppa sistemine geçilecek

* Reklam.im ödemeleri her ayın 1-10 u arasında yapılır.

* Aylık kazancı 10 ytl yi aşan her yayıncıya ödeme yapılır.
Ürün satışı 2 ytl
* Eğer bir yayıncı ay sonuna kadar iletişim ve banka hesap bilgilerini güncellememiş ise ödemeleri sonraki ay’a devredilir.

İletişim adresi iletisim@reklam.im

Not: Eksik saydığı konusunda itirazınız varsa labidu sayyaç ile karşılaştırıp test etmeye hazır.

Türk interneti için hayırlı olsun

Hakkında velikz

Bir Kişi Yorum Yapmış

  1. kullanıcı yorumları

    Reklam alımı olarak kimi kullanmalıyız: ben en güzenlisi olarak google görüyorum adnet ile çalışan varmı hiç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir