15 Kasım 2022, Salı
Anasayfa / Genel / Alka Reklam İnternet reklamcılığı

Alka Reklam İnternet reklamcılığı

Uzun bir süredir internet reklacılığı firmaları açılmıyordu.Geçen aylarda neredeyse her hafta bir şirket açılıyordu.Yaklaşık 2 aydır suskun olan internet reklamcılığı piyasası geçenlerde Alka Reklamın açılması ile bir nebze can geldi

Alka Reklam yetkilileri uzunca bir süredir çeşitli webmaster forumlarında bilgi topluyorlardı.Webmasterlere çeşitli konularda fikirlerini alıyorlardı.

Gerekli bilgileri topladıklarına inandılar ki Alka Reklamı yayın  hayatına soktular.Alka reklamın bulunduğu sitelerde sadece bir tane pop-up reklam kullanılır.Bunun yanında reklam kodları onaylanan sitelerin dışında asla çalışmaz.AlkaReklam.com panelinden aldığınız Splash ve Popup kodunu aynı anda kullanamaz yasaktır.Aksi durum tespit edildiğinde ödeneme yapılmaksızın hesap kapatılır.

10 TL limitini aşan yayıncılara Pop-up reklam ödemeleri her ayın 1’i ile 15’i arasında yapılmaktadır. 100 YTL limitini aşan yayıncılar erken ödeme talebi göndermeleri durumunda 3 iş günü içerisinde sistemde birikmiş olan pop-up ödemelerini alabilirler.

Splash reklam ödemeleri 1-15 arasında ödemeler gerçekleşmektedir.Pop-up: 1000 tekil gösterime 1,5TL ödenir ,Splash: 1000 tekil gösterime 0,50TL ödenirr.Tıklama başına 0,030 – 0,060 arası vermektedir. MSN Pop-up: 1000 tık 5 TL

Hakkında velikz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir