Anasayfa / Genel / Türk İnternet Reklamcılığı Sektörün Liderlerinden Reklamstore.com

Türk İnternet Reklamcılığı Sektörün Liderlerinden Reklamstore.com

reklamstore_2

Reklamstore.com dürüst ve güvenirliği ile hemen öne çıkar.Bu işin içinde olanlar gayet iyi bilir ödemeleri düzenli ve kesin olan nadir reklam şirketlerindendir.Merkez bankası gibi güven veririler webmasterlere.Şirketin hedefinde 2 aylık yada 6 aylık olan yoktur.Bildiğiniz gibi bazı olaylat yaşandı geçen aylarda.Hayali bir site, ilk ödeme yapılır ve daha sonra 2 ay yok şu şirketten ödememe gelecekti gelmedi, yok telsim piyasadan çekildi ödemeler gelecek ay olacak.Bir bakıyorsunuz gelecek ay piyasada yoklar.

Reklamstore gelecekte bir hedefleri,  misyonu olması bunun yanında köklü bir yatırımında hemen göze çarpmasından dolayı şirket gittikçe güven aşılamakta, bu uğurda çalışmaktadır.Profosyanelleşmeninde etkisi ile webmasterlerin gelirlerinde kısa sürede sert dalgalanmalar yaşanmıyor.Nazar deymiş olacak ki geçenlerde bütün dünyayı etkileyen küresel ekonomik kriz reklamstore vurmuş ve tık başına gelirler giderek düşmüştü.Hatta bende bir ara bazı sitelerimde kodları kaldırdım.Aslında böyle zamanda sitelere destek çıkmalıyız ki kakınsınlar onlar kalkınsın ki bizde nasiplenelim.Yaptığım hatayı anlayıp tekrar kodları siteme yerleştirdim.

49 bin sitenin sistemeye üyeliği bulunmakta ve bunların yaklaşık 6 bini devamlı olarak reklamları yayınlamaktadır.Geçen ay reklamstore bir revizyona giderek siteleri kotegorize ettiler.Bu sistem başta reklamveren ve yayıncı için mükemmel oldu.Reklam verenler artık daha odaklı reklam politikasını yürütecek ve yayıncı içinse sitesiyle yakından alakalı reklamlar yayınlanacak.Böğlece daha fazla tık olacak.

6 sunucusu ile hizmet veren reklamstore sitelerin yavaşaçılması gibi sorunlara neden olmamaktadır. 2009 sorunda aşırı yoğunluktan ötürü bir kaç haftasonu bazı sorunlar yaşanmış ve kısa sürede sorunu çözmüşlerdi.Hatta yayıncıların hakkını gözetmek için ertesi günkü kazancı 2 ye katlamışlardı..

Tık oranları ne kadar?

Yaklaşık tıkların 0.01 ile 0.4 arası değişmekte.Bu oran bazı şartlarda aşağıya inebildiği gibi çıktığıda bazen olabilir.Bu günlerde 0.03 vermekte.Gelilerin %60 ila %72 arasını yayıncılara vermektedir.’ kardeşin 200 bin dolar harcayarak kurduğu bu sistemin sadece kodlaması 16 milyar mal olmuş, hatta tasarım ekibini bünyelerine katarak olayı anca çözebilmişler.Yaklaşık 10 kişi çalışmakta.Tiketlara geri dönüşümde sorun yaşanmamaktadır.Siteniz illagal değil ise onaylanmama sorunu yaşanmaz.

İnternette bir söz vardır reklamstore den güzel para kazanırsınız güvenilirdir ödenemede sorun çıkmaz ama biraz hitiniz çok olmalı.

Kazancım ne zaman hesabıma aktarılır.?

30 tl geçtiğinizde ödeneme emri verdiğinizde paranız en kısa zamanda hesabınıza geçer.
Ödemeler

ReklamStore yayıncılarına her ayın 15’inde (veya takip eden ilk iş gününde), bir önceki ayın ödemelerini yapar. Asgari ödeme miktarı 30YTL dir. 30YTL’nin altındaki kazançlar bir sonraki aya devreder. Yayıncının kişi veya kurum olmasına göre ödemeler iki farklı tipde olur. Yayıncı eğer bir kurum ise, yayıncını ayın 12’sine kadar ReklamStore’a bir önceki ayın kazancı miktarı ve %18lik KDV tutarı kadar fatura kesmesi beklenir. Ayın 12’sine kadar faturası ReklamStore’a ulaşan yayıncılara ödemeleri kazanç miktarı artı 18% KDV tutarında olarak yapılır. Yayıncı eğer bir kurum değil de kişi adına kazanç elde etmişse, ReklamStore bu kazanç için bir gider pusulası hazırlar. Ödeme gününde yayıncıya ödeme %20 stopaj vergisi kesilerek yapılır.

Reklamverenler

Reklamverenler için kategorize edilmiş ellerina altında 49 bin site bulunmaktadır.İster hedef odaklı ister genel reklaölar yayınlayabilir.Banner tasarımını reklamstore bizzat reklamverenler için ücretsiz tasarlamaktadır.Ödemeleri ise kredi kartı eft gibi seçeneklerle yapabilmektedir.Sistem tık üzerinden çalışır ve sahte tıkları önleyici yazılımları sayesinde reklam yayınınızda madur olmazsınız.

Reklam Store raporlaması sayesinde başarısız kampanyaları durdurabilir, başarılıların üzerine daha çok yoğunlaşabilirsiniz. Ürününüze hangi kitlenin daha çok reaksiyon gösterdiğini görebilir, ileri iş geliştirme stratejilerinizi de bu verilere göre belirleyebilirsiniz.

Mükemmel bir çalışma ortamları mevcut

reklamaction

Yakında reklamaction ile karşımıza çıkacak olan reklamstore bu reklamajansında şunu gerçekleştirmek istiyor. Reklam Action yayıncı ve reklamverenlerine satış başına(cps), üye başına (cpl) ve tıklama başına (cpc) fiyatlandırma modellerini sunan performansa dayalı reklam sistemi olarak planlıyorlar ve daha üye kabul etmiyorlar.Sanırım alt yapısı için uğraş içindeler bu sistemde köklü ve sağlam olacağa benziyor.Çünkü uzun zamandır böğle büyük bir şirket üzewrinde çalışıyor.Hayırlısı olsun diyelim.

Geçen aylarda referans sistemine geçen reklamstore.Referans siteminden üye olunduğunda referans sahibine kazanç sağlıyor.
Referans linkinize tıklayıp Reklam Store’a yeni üye olan kullanıcının tüm site kazançlarının %10’u kadarı da  hesabınıza eklenir.


Reklamstore niayrıca ajans  (Bayilik) sistemide vardır bu konuda ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linkten ayrıntsıyla öğrenebilisiniz.

http://www.reklamstore.com/sttc/ajanslar.aspx


OZN Medya Reklam İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
Büyükdere cad. No:22 (Park Plaza) Kat:5 Maslak/İstanbul
Tel. (212) 345 1241
Fax. (212) 345 12 43
E-mail: info@reklamstore.com
Telefonla destek hattımız mesai saatleri içerisinde hizmettedir.

Örnek reklam aşağıdadır

Hakkında velikz

Bir Kişi Yorum Yapmış

  1. Geri Bildirim Reklamstore Kazançlarınında Yükseliş Devam Ediyor | İnternet Reklamcılığı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir