Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Şubat 2018

En Çok Satılan WordPress Temalar

Arkadaşlar bilen bilir ben yinede bir kaç bir şey yazmak istiyorum. WordPress piyasasında çok büyük paralar dönmeye başladı. Artık wordpress eklenti ve temalarının satıldı pazarlar var.Bunlardan en büyüğü ve en geniş içeriğe sahip olan site hiç kuşkusuz ki Thameforest.net.

       Thameforest sitesinde milyonlarca eklenti ve temalar mevcut.Bu site aslında bu kadar temayı kendisi yapmıyor.Bir nevi pazar yeri.Üretici ürettiği malı burada pazarlıyor.Müşteri ise beğendiği malı buradan alıyor. Thameforest ise sadece pazar yerinin güvenliğini ve ön önemlisi ise üretilen malların kalitesinin düşmemesini sağlıyor.Hatta her geçen gün kalitenin artması için kriterler koyuyor.Mal (tema ve eklenti) öncelikle thamesforest tarafından kalite kontrolden geçiriliyor ondan sonra sitede satışa sunulmasına izin veriyor.

themeforest

 

Peki bu site kazancını nereden sağlıyor.Alım satım işlerinden belirli bir miktar komisyon alıyor. Site ne kadar kaliteli tema ve eklenti o kadar müşteri ilkesi ile hareket ettiği için gözünüz kapalı bu siteden alışveriş yapabilirsiniz.Dünya genelinde bilinen wordpress tema denilince akıllara ilk gelen sitedir.

Eğer müşteri bir tema üzerinde odaklanmışsa bilin ki o tema gerçekten iyidir.Piyasa en kaliteli ürünü tutar.

Gelelim burada en çok satılan temalara.Sizler için biraz araştırma yaptım.

thameforst1

DEMO ve SATIN AL

Temamızın ismi newspaper. Temada yok yok denilecek düzeyde.Günümüz internet sektöründe olması gerekenler bu temada mevcut.Mobil uyumu son derece harika.Haber sitesine ve blog yapısına uygun bir temadır.Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Admin paneli uçak kokpiti gibi. Gelişime açık harika bir site. Sayılmayacak kadar özelliği mevcut burada yazmaya üşendim. Demo kısmından bakabilirsiniz.

DEMO-SATIN AL

Kurumsal bir site açacaksınız.Ne bileyim bir şirketiniz var yada ücretli olarak bir şirkete site yapacaksınız.Tam size göre bukalemun gibi bir tema. Zaten böyle olduğu için kurumsal tema alınında en çok satılan tema olarak sektörde yerini almış. Temayı daha yakından inceleyiniz.

DEMO VE SATIN AL

Bir ilçede yada kasabada yaşıyorsunuz. Bence zamanınız da varsa bulunduğunuz ilçenin firma rehberi sitesini yapınız çünkü firma rehberinden iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. Artık insanlar bulunduğu yerlere yabancılaştılar. Artık alt komşumuzu bilmiyoruz ki bir elektrikçi yada tesisatçıyı bilelim.Bu noktada vatandaş internetten tesisatçı aratıyor.Hop senin sitene geliyor.Senin sitenden yararlanıyor.Sonra bir daha ki ihtiyacında dur bu siteye bakayım orada pideci telefonu vardır

diyor.Esnaf sonra farkına varıyor ki filanca site bana müşteri gönderiyor.Dedi kodu giderek yayılıyor.Siten popüler oluyor.Artık ücretli firma eklemesinde bulunuyorsun. Esnaflar sana reklam verir hale geliyor.İyi senaryo bu şekilde kötüsünü anlatmama gerek yok siz biliyorsunuz. Tema bu alanda piyasada en çok satılan wordpress teması. Kuracak olduğunuz sitede bu olsun şu olsun diye düşünmeyin sizler için tema yapımcıları günlerce düşünmüş ve temaya eklemişler.Daha hala daha düşünüyorlarmış.

alisveris-temasi

DEMO VE SATIN AL

WordPressten alışveriş sitesi olur mu demeyin oluyor. Hemde çok güzel bir ürün satış teması haline gelebiliyor.Yapan yapmış ve tema satışından iyi de para kazanmış ve kazanmaya devam ediyor. Üretim yapıyorsunuz yada elinizde ucuz bir mal var.Dünyada kendisini kanıtlamış google aşık olduğu wordpress kurar bu temayı alı ve 40 dakika da ürün satmaya başlayabilirsiniz.Temanın özeliklerini yukarıdaki linkten görebilirsiniz. Tema alanında en çok satan temadır.

emlak-temasi

DEMO VE SATIN AL

  Emlak sektöründe en çok satan tema yukarıdakidir. Emlak sitesinde olması gereken bütün özellikler fazlası ile temada mevcuttur. Bu yüzden gönül rahatlığı ile satın alabirsiniz ki alanlar almış zaten. Dünya piyasasının istediği bütün özellikleri tema yapımcıları temaya eklemiş. Ne den mi bu kadar uğraşmışlar çünkü para kazanıyorlar ve daha da para kazanmak istiyorlar

.egitim-temasi

DEMO VE SATIN AL

Bu temamız arkadaşlar eğitim kurumları için.Özel okulların kullanabilecekleri güzel bir tema.Özellikler konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. alanında lider bir temadır.En çok satanlar arasındadır.

Tükçe site için yerli şirketler ile çalışmanızı öneririm.Çünkü artık hız çok önemli. Turhost ile çalıştım.Destek iyi. Kesinti yok. En önemlisi hızlı sunuculara sahipler.

ÖNEMLİ NOTLAR

  1. Site kurarken mutlaka para harcayınız. Basit ücretsiz temalar kullanarak yola çıkmayınız. Bu konuda bu yazımızı okuyunuz.Neden biraz para harcanması gerektiğini anlatmıştım.
  2. Themeforest sitesi dünya çapında tema satışı yapan lider bir sitedir.Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
  3. Her temanın bir kaç demosu vardır. İlgili linke tıkladığında live butonuna basınca demo çeşitleri gözünüzün önüne gelir.Siz oradakinden daha başka bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bu temalar esnek bir özelliğe sahip olduğu için kafanıza göre ilerleyen zamanlarda harikalar ortaya çıkarabilirsiniz.
  4. Temaları lütfen satın alın. Kul hakkı yemeğin. Sağda solda ücretsiz bulduğunuz bu ücretli temaların içinde zararlı kodlar olabilir.Ama en önemlisi kul hakkı yemeğin.
  5. Satın aldığınız temayı istediğiniz zaman bir daha indirebilirsiniz. Tema dosyalarında şifre yoktur.
  6. Türkçe değil diye panik yapmayın.Ziyaretçiler temanın hangi dilde olduğunu anlayamaz.Sizin sitenizin içeriğin dili önemlidir. Admin panelinde biraz zorlanabilirsiniz.Bu duruma alışmak da 1 saatinizi alır
  7. Ben bu siteden tema ve eklenti satın aldım.

MAİL ABONELİĞİNE KATILIN

Sitemize abone olarak sağlık, internet, eğitim vb alanlarda yayımlanan yazılara anında ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

MAİL ABONELİĞİNE KATILIN

Sitemize abone olarak sağlık, internet, eğitim vb alanlarda yayımlanan yazılara anında ulaşabilirsiniz.