Anasayfa / İnternet reklamcılığı / Domain park yönteminden gelir elde etme

Domain park yönteminden gelir elde etme

Arkadaşlar domain parkı öncelikle size açılamak istiyorum.Domain park kullanmadığınız bir domaini reklam şirketine kiralamaktır diyebiliriz.Reklam şirketi sizin domine ait bir reklamlarla dolu bir sayfa hazırlar, kendi hostunda barındırır ve dominizine gelen ziyaretçilerin reklamlara tıklamasına göre size komisyon verir.

Aşağıda kullanmadığınız bir domaini verebileceğiniz domin park şirketleri var.

Buy, Sell, Appraise and Auction Domain Names at Sedo, the #1 domain name aftermarket, broker, reseller, and appraiser!

GoldKey.com

High-powered domain parking, optimization and monetization

Fabulous

DomainSponsor.com

DomainSpa.com – Domain Parking Services

http://www.dotzup.com/

http://www.parkingsite.com/

http://www.imonetize.com/

Parked.com – Domain Parking Made Easy!

Domain park şirketlerine istediğiniz domini park edebilir kazanç sağlayabilirsiniz.Fakat şunu unutmayınız ki yeni aldığını bir domini park şirketlerine vermek pek akıllıca değildir.O dommine sadece siz girersiniz.

Daha önceden bir siteniz vardır.Google’da 4 k indexi vardır ve günlük 1k gibi ziyaretçi sayınız olsun.İşler yolunda gitmedi.İnternetle alakanız kesildi yada başka bir proje düşündünüz.Bu gibi durumlarda siteyi kapatır domain parka domaininizi yönlendirirseniz google kapanan sitenize yaklaşık 3 ila 4 hafta ziyaretçi gönderiri ta ki tüm indexleriniz googledan silinesiye kadar.Bu arada sizde paranızı kazanmış olursunuz.

Yada yanlış aramalarda sitenize ziyaretçi gelebilir. Daha önceden biliniyordur, ziyaretçiler alışkanlık  gereği sitenize girebilir

Hakkında velikz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir