Anasayfa / Genel / Facebook’daki gruplar üzerinden para kazanmak.

Facebook’daki gruplar üzerinden para kazanmak.

facebook

Bildiğiniz gibi ülkemizde son günlerde facebook büyük bir patlama yaptı.İlk etapta formatı farklı olan facebook son günlerde tamamen video paylaşım ve arkadaşlık sitesine geldi.Baş döndürücü bir hızla büyüyen facebooku Türk milleti canı gönülden sevdi.Sanki site Türkiye’de nüfus sayımı yapmış ve herkezi kaydına almış gibi görünüyor.kimin adını aramaya yazsan direk karşına çıkıyor.Biraz abartırsak dağdaki çobanı yaz, onun bile profili oluyor.

Kayıtlı olan arkadaşlar bilir ilginç gruplar vardır.Yok şunun anısına 1.000.000 kişi olacağız, yok şu önemli günde bu kadar olacağız gibi ilginç gruplar vardır ve o gruplarında yüzbinlerce üyesi vardır.

İşte internet kurtları önce facebookta bu şekilde sayısı yüzbinlere hatta milyonlara ulaşan grupları kuruyor ve bu kurduğu grupları yüksek meblada ücrete reklam ajanslarına satıyor.

Ya da grupta bir yazı yazıyor şu siteye gir şunları yap diye.Facebookta gelen ziyaretçiler sayesinde reklamlarına kısa sürede binlerce tık alıyor.

Yeni açtığı siteyi facebooktaki 600.00 kişilik grubunda bir tık ve 5 dakkikalık bir sürede milyarlarca harcıyarak yapamayacağı reklamı ücretsiz yapıyor.

Diyeceksiniz ki alıcısı varmı evet epeyce de var.İnterneti bir araştıın göreceksiniz.Fakat kaç kişilik grup kaç paraya satılacağı konusunda bilgim yok.Paylaşırsanız sevinirim

Hakkında velikz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir